RITUÁL HOŘÍCÍ MISKY 

30.12. 2017 14 - 18 hodin

Již tradiční setkání v kruhu se záměrem nechat odejít to, co nám už neslouží a zvolit si, co si v životě přejeme, po čem toužíme. Pomůžeme si řízenou meditací a součástí bude také vytvoření "Mapy na cestu rokem 2018". Přijďte rituálně uzavřít a ocenit tento rok s nadšením, co přinese ten následující. S sebou polštářek, deku, něco k pití, dobroty, 10 papírů A4, tužku a kapesníky. Těším se, že si to společně užijeme.


Cena: 250,- Kč.

RITUÁL HOŘÍCÍ MISKY ONLINE

1.1. 2018 16 - 18 hodin
Poprvé přicházím s rituálem hořící misky i pro ty, kdo se nemohou účastnit osobního setkání. Záměr je stejný: nechat odejít to, co nám už neslouží a zvolit si, co si v životě přejeme, po čem toužíme. Pomůžeme si řízenou meditací a součástí bude také vytvoření "Mapy na cestu rokem 2018". Přijďte rituálně uzavřít a ocenit tento rok s nadšením, co přinese ten následující. K počítači si vezměte 10 papírů A4, tužku, kapesníky a svíčku. Těším se, že si to společně užijeme.

Cena: 250,- Kč.

UROVNÁNÍ VZTAHU

sobota 13.1. 2018 13 - 18 hodin
Tento intenzivní workshop má vést k pochopení, vyjasnění, úlevě a usmíření ve vztahu. Je jedno, jestli je to partner, rodič, dítě, tchyně, kamarádka nebo soused. Každý z nás v hloubi duše stojí o lásku, přijetí, naplnujících vztazích a bohužel jsme měli v životě málo příležitostí vidět, jak se tvoří harmonické vztahy, ve kterých se cítíme dobře. Přicházím se shrnutím toho nejcennějšího a nejefektivnějšího, co jsem za dvacetiletou praxi nasbírala. Postupně projdeme těmito tématy, cvičeními a prožitky: nenásilná komunikace, autentická komunikace, přijetí toho, co je, zrcadlení, zaklínání přesvědčeními, konstelační náhled, pozitivní stránky, vztah sama k sobě. S sebou si vezměte polštářek, deku, pití, jídlo, notýsek, tužku, kapesníky.

Cena: 550,- Kč.

CÍTÍM SE DOBŘE

9.1., 16.1., 23.1., 30.1. 2018, vždy 20 - 22:30 hodin
V tomto měsíčním transformačním programu se naučíte, jak si vytvořit dobrou náladu, jak nebýt ovládána (ovládán) myšlenkami ani otrokem emocí, ale jak si je místo toho volit. Naučíte se žít více v přítomnosti, ve smíru, radosti. Kromě toho můžete očekávat zlepšení zdraví, vztahů a dalších oblastí svého života. Pokud silně cítíte, že chcete v životě změnu a také se chcete těšit z denní tvorby nových návyků, přihlašte se do programu, kde budete podpořeni skupinou i mnou. Denní inspiraci, sdílení a podporu můžete využít i v tajné skupině na Facebooku. S sebou vždy polštářek, deku, něco k pití, kapesníky a hlavně notýsek a tužku.

Cena za celý program: 2.100,- Kč 

Vyjádření absolventek minulých programů:
- co bych chtěla říct k tomuto měsíci.
celý svůj život jsem měla pocit,ze mě ceka něco mimořádného,něco velkého a ze me to naplni.
Teď už vím co to je SÁM OBYCEJNY ŽIVOT

- co mi program dal? ... DAL MI VELMI MOC! ...prinesl mi do zivota tri bajecne nove duse, s kazdou z nich mam hodne spolecneho, i kdyz s kazdou trochu jinak. Daniela je muj strazny andel, nadeje, muj pruvodce a ten, kdo neklade zadne dalsi naroky a prijima me takovou, jakou jsem... Od tohoto tydne me budou provazet dalsi ctyri pruvodci. JISTOTA, DUVERA, PRIJETI a RADOST. Jsou od sebe neoddelitelni a i v ramci sebe sama maji vice tvari... Od tohoto tydne vim, ze v radosti jsou i slzy, krik a smireni. Ze tam je bolest, bezmoc a obeti. Ze tam je vdecnost, laska, cistota... detstvi, partnerstvi i nadeje. Ze jsem tam ja.... uz vim, ze radost neni jen o skakani do stropu ci par nejvetsich zivotnich chvilich, ale ze je skryta v tech nejobycejnejsich okamzicich vsedniho dne. Cim casteji budu v tomto vedoma, tim casteji a staleji budu stastna. A nebudu se strachovat, ze jednou vse pomine nebo ze ta nejvetsi radost vubec neprijde anebo uz tu byla ....Moc mi to dalo, opravdu moc.- ahoj ženy. musím říct ze tento měsíc byl v mém životním růstu fakt zlomový. Děkuji


Přihlášky a dotazy přijímám na daniela.tlapakova@seznam.cz nebo 728 844 425

Těším se na naše společné tvoření BLAHObytí