Řekni svému muži co v milování chceš

Přestaň s tím, že ti to stačí. Přestaň se bát, že mu ublížíš.

On to zvládne. A pokud nebude reagovat podle tvých představ, nech tomu prostor, následuj vedení, nemůže to skončit špatně. Nikdy. Prostě jen bude změna. Těš se na ní, protože pokud si dovolíš uvidět, projevit a následovat svoje touhy, tak každá další změna bude k lepšímu. Slibuju.

Překvapí tě, že tvůj muž chce, abys zažívala rozkoš, byla sPOKOJená, zářila a překypovala láskou?

Pokud ano, tak sis toho možná nevšimla. Nebo to není ten pravý a je čas na změnu.

JAKÁKOLI TOUHA JE V POŘÁDKU. Není špatná ani dobrá, ale může ti přinést ten naplňující, radostný, živoucí, dobroDRUŽNÝ a jiskřivý pocit, který vydrží dlouho. A může být zásadním palivem pro láskyplný vztah plný úcty k sobě, ke svému muži i celému životu.

Pro začátek můžeš začít tím, že svoje touhy odhalíš a dovolíš bez hodnocení sama sobě. Prostě si to napiš, nahraj si hlasovou zprávu nebo video. Pak si to přečti, poslechni, podívej. Jaké to je?

Udělej si na to klidný, neomezený prostor, po celou dobu plně v neutralitě vnímej sama sebe, nech pocity, ať proběhnou.

A až budeš připravená, řekni svému muži, že chceš, aby jste si sdělili vzájemně, po čem doopravdy v milování toužíte. A že vaše touhy nejsou vy, ani se nemusí splnit. Protože některé touhy jsou projev zranění a mohou se zahojit jiným způsobem. Můžete si je říct, napsat, nahrát.

Můžete si zvolit tempo, které vám bude vyhovovat a postupně si zvykat na projevování tužeb. Až se to nakonec stane samozřejmou součástí vašeho života ve všech oblastech.

A další možnost je začít praktikovat Orgasmickou meditaci, při které se projevovat touhy jemně a postupně naučíte.. I když samotné požádání muže o Orgasmickou meditaci může být velká síla. :-D