Bulka zmizela

Kdo mě znáte nebo mě sledujete, víte, že jsem už tři roky nebyla nemocná. Prostě jsem měla už dost zastavování a uvědomování si prostřednictvím nemocí. Odpadly tedy všechny akutní nemoci a když se naposledy o mě jedna nemoc silně pokoušela, dokonce i s příznaky, nedala jsem se a prostě nepropukla. K tomu jsem natočila video. :-)

Pokud tedy přišly nějaké bolesti, kožní problémy nebo zhoršené dýchání, prostě jsem to nechala být a trvala si na tom, že Božství se o to postará. Což se vždy stalo a zmizelo to.

Před čtyřmi měsíci jsem si našla v levém prsu větší bulku a to mě na chvíli rozhodilo natolik, že jsem dokonce chtěla zajít za lékaři. :-) Asi před pěti lety jsem si totiž našla bulku v pravém prsu a to byl tehdy pro mě velký šok, setkání se se strachem ze smrti. Po asi týdnu byla bulka pryč a to vysátím jejího obsahu injekční stříkačkou. Tedy z pohledu lékařů nebyla nebezpečná. Ale ten proces ve mně, než se to ukázalo a byla fuč, byl velmi silný.

Teď je moje důvěra v sebe už tak velká, že jsem se celkem rychle rozhodla, že ani tohle už řešit nebudu. Rozhodla jsem se, že zmizí, že jsem zdravá a hotovo. Postupně jsem se dostala do stavu, kdy jsem na ni úplně zapoměla, nekontrolovala to a včera mi přišlo, že už je čas. A není tam!!! Dávno vím, že to je možné, znám, zažila jsem mnoho zázračných uzdravení, ale většinou to bylo spojené s nějakým „uzdravováním“ a proto je tohle zatím takový nejhmatatelnější :-) důkaz moci mého Božství a toho, co poslední roky žiju. Tuto moc máme samozřejmě všichni. :-)

Máte podobnou zkušenost?