Nové osvobozující přístupy v partnerství bez řešení a čištění

1 – Nejdřív dám sama sebe na první místo a přijmu to, že jsem božství, vědomí, bytí, které je tu vždy a tam je vše, co potřebuji. Klid, bezpečí, svoboda, zdroj všeho.

2 – Zvolím si vědomí toho, že nic a nikdo není špatně. Tedy JÁ I PARTNER JSME VŽDY V POŘÁDKU.

 Vědomé milování. 

4 – Ve chvíli, kdy se opakují stejné konfliktní nebo nepříjemné situace, kde se objeví emoce, ZE SITUACE ODEJDEME, jakmile si to uvědomíme. Situaci nehodnotíme a ani později už o tom nemluvíme. Tím postupně tyto situace zcela vymizí (někdy hned). Pokud se potřebujeme v rámci situace na něčem dohodnout, vrátíme se k tomu až v klidu obou.

5 – Uznáváme rozdílné názory partnera a pokud je to třeba, si necháme přijít cesty, řešení, abychom se oba cítili dobře.

6 - Myšlenky a emoce neberu vážně, nenechám se jimi ovládat, ani je neodmítám. V neutralitě je pozoruji nebo je úplně nechávám být. Tím rozpouštím ego, tedy zranění, přesvědčení z minulosti.

7 – Pokud vám ve vztahu od začátku něco chybělo, víte, že vám vztah nevyhovuje a přesto v něm zůstáváte, žádná práce na sobě ani na vztahu zásadně nepomůže. Tam zbývá ze vztahu odejít a nechat si přijít toho, který k vám patří.