Principy pro tělo, ve kterém JSME rádi

- PRVNÍ PRINCIP je opuštění všech přesvědčení, které nám škodí a nemáme z nich dobrý pocit. Např. „Stáří přináší stárnutí, nemoci, omezení, slabost“, „Musím se snažit, pracovat na sobě, cvičit, něco pro to dělat, abych měla zdravé, silné, štíhlé (jinak správné) tělo“, „Obezitu, nemoc (nebo cokoli dalšího) mám v genech“, „Mužům se líbí jen štíhlé ženy s velkýma prsama.“ (nebo cokoli jiného, co jste přijali), „Jsem moc.... nebo málo....“, „Musím jíst jen …., nesmím jíst....., abych byla zdravá, štíhlá.....“.,...................................

- DRUHÝ PRINCIP je přijetí svého božství, jehož součástí je i naše tělo a zadání, že se o naše tělo postará tím nejlepším možným způsobem. Moje zkušenost je, že se vaše tělo zformuje samo nejlépe, jak jste doposud zažili.
- TŘETÍ PRINCIP je dělat v rámci těla a celkově v životě jen to, z čeho mám dobrý pocit. Tedy hýbu se tehdy a tím způsobem, který mi přináší radost, dobrý pocit. Miluji se jen tehdy, když to tak opravdu cítím a tak, jak je mi příjemné. Jím pomalu, vědomě jen to, na co mám chuť, tehdy když na to mám chuť a tolik, z čeho mám dobrý pocit bez ohledu na tzv. „zdravou výživu“. Netlačím na sebe v žádném ohledu.
- ČTVRTÝ PRINCIP je volba vnímání svého těla jako posvátného prostoru, díky kterému tady mohu ŽÍT, prožívat, užívat si, plnit si své sny, pohybovat se, dotýkat se, milovat, vnímat....A proto k němu přistupuji s láskou, úctou a jeho přijetím přesně takového, jaké je, v každou chvíli našeho života.