Uzdravení astmatu

🪶 Ve 23 letech mi bylo diagnostikované astma po té, co jsem se dusila při jízdě na kole a nemohla vyjet kopec. Což byl pro mě šok spojený z bezmocí a velkou zlobou. 🙂
Navrhovanou léčbu a tvrzení, že tato nemoc se vyléčit nedá, jsem ihned odmítla, aniž jsem věděla, jak se uzdravím a že to je skutečně možné. 🙂
🪶 Vydala jsem se na dlouhou cestu, která začala pětiletou bezúspěšnou léčbou homeopatií, prokládanou bylinnou léčbou, reiki... a následovanou terapeutickou cestou, hledáním psychosomatických příčin, rodinnými konstelacemi.., velkými změnami v životě, mém vnímání i ve vztazích s rodiči, partnerem, dětmi i v pracovní oblasti (stala jsem se terapeutkou, která mimo jiné prováděla k uzdravení 🙂 ). Stav se zlepšoval, např. už jsem se nedusila v noci a poprvé jsem zažila běh bez dušení.
Avšak dušení se při pohybu stále opakovaně vracelo. Věděla jsem, že už není nic, co bych mohla udělat.
🪶 Před dvěma lety jsem si poslechla první video s Jiřím Ledvinkou a věděla, že to je ono. Pojmenovával to, k čemu jsem sama docházela a doplňoval to tak, jak jsem přesně potřebovala. Vše zapadlo. Zvolila jsem si plné Božství a jednou provždy astma přestala řešit.
Po zhruba třech měsících jsem poprvé zažila po výstupu na vyhlídku okamžitý „přecvak“ z dušení do zcela volného dýchání.
🪶 Následující měsíce už jsem jen nenaskakovala, ignorovala „náběhy“ na dušení a oni prostě samy mizely. Vlastně jsem opustila zvyk očekávat dušení, mít ho jako součást života.
🪶 Nedávno jsem si uvědomila, že už tyto „náběhy“ i moje myšlenky na astma po 25 letech zcela vymizely.