Kdo jsem

Jsem INSPIRÁTORKA.

Jsem průvodce k propojení s duchem i srdcem.
Jsem průvodce k uzdravení všeho, co vás trápí.

VĚŘÍM, že:
- Všichni sami nejlépe víme, jak žít a co udělat.
- Smysl života je růst a radost.
- Vše neMOCné je možné uzdravit.
- Součástí každé bolesti, problému je dar a nová příležitost.
- Všichni v sobě máme dary, které někdo potřebuje a uvítá.
- Nikdo není zodpovědný za emoce druhých.
- Láska je absence souzení.
- Vždy existuje cesta, řešení.
- Chtít víc a víc je v pořádku.
- VŠE JE DOBRÉ.
Narodila jsem se 9.2.1973 v Praze, jsem tedy vodnář.
Mám dva syny - Adam (22) a Oskar (13).

Tři nejvýraznější okamžiky z mé práce:
1) V dobách, kdy jsem vůbec netušila, že něco podobného budu dělat, jsem navrhla zhroucené kamarádce, která čekala čtvrté dítě a uvažovala o odchodu od svého muže, že přijdu a promluvíme si i s jejím mužem. Už tehdy jsem reagovala na to, co přicházelo a ono to fungovalo. Krize byla zažehnána a tento pár k sobě po dlouhé době našel cestu a sblížil se. Poprvé jsem pocítila svoji schopnost vidět v druhých to dobré a provést je ke smíření.
2) Po jednom setkání maminek v mateřském centru mi volá jedna účastnice, celá nadšená a objednává si mě k ní domů. Musí mi sdělit, jak moc si toho po tomto setkání uvědomila a jak jí to změnilo život. Energie skrze jí přímo tryská, odpadlo spoustu potíží s dětmi, zlepšil se jí vztah s mužem, začala o sebe více dbát, má pocit, že zvládne všechno na světě... :-)
3) Přišla za mnou žena, které mě doporučila dětské lékařka její dcery. Po mém prvotním údivu se ptám, jakže se pediatrička jmenuje. Pak mi teprve dochází, že u mě na terapii byl jeden muž stejného jména. Po velké změně v rodině mě tedy doporučila, aniž jsme se viděly. :-)