Reference


Kolik zázraků se může stát po telefonické konzultaci u ženy, která byla plná strachů z nemocí, cítila se bezmocná vůči své dceři a málokdy se cítila dobře:
Danielko po sobotním telefonátu se se mnou zase dějí zázraky:
- V jeden okamžik jsem pocítila uvnitř celého těla příjemný pocit a pomyslela jsem si: "Cítím se dobře." Dobře jsem se necítila už hodně dlouho.
- V jiný okamžik jsem zase pocítila, jak mi v celém těle volně proudí energie, jak tam není to šílené napětí, žádné překážky, které by tu energii brzdily.
- Druhý den jsem večer cítila tlak v hlavě, který prostupoval až do horního patra pusy. Pak jsem si najednou uvědomila, že vy jste první člověk v mém životě, který mě vyslechl, aniž by mě přitom hodnotil, soudil, navrhoval řešení, říkal, že to nic není nebo to je hrozné. A pak přišel pláč, velmi příjemný a očistný pláč a s ním odešel ten tlak.
- Druhý den jsem si také uvědomila, že už se těch mžitek nebojím a že je jedno, jestli je zase budu mít nebo ne.
- Pár dní poté přišla nějaká obtíž a já si nejdřív říkala, pane bože to snad ne, vždyť mě teď čekají náročné věci, já nepotřebuju ještě něco dalšího. A pak mi přišlo na mysl, ale jo, já to asi potřebuju a já to vítám a přijímám a těším se, co mi to přinese. A šla jsem ven a stoupla si do pozice stromu a přišla mi věta, já jsem silná, teď už jsem silná a radostný smích.
- Když dcera chtěla, abych si s ní hrála a já jsem nechtěla, tak jsem jí řekla, že si teď chci posedět v křesle a když hučela, tak jsem v sobě neměla ty příšerný pocity jako dřív a v klidu jsem jí řekla podobné věty jako v té představě. Hraju si teď s ní jenom když chci a světe div se, baví mě to. Není to už pro mě úmorné, otravné a ubíjející. A dcera už na mě nehučí mami hraj si se mnou, ale ptá se mě mami chceš si teď se mnou hrát?
- Pár dní po telefonátu jsem šla k lékaři, kam jsem byla objednaná a já tam šla s radostnou náladou, já se nebála, já se tam snad dokonce těšila. Zázrak. Já se dřív děsně bála, už při odchodu z domu mi srdce bušilo jako blázen a políval mě studený pot. U lékaře to proběhlo dobře a dokonce jsem se zmínila o terapii co jsem s vámi měla a paní doktorka se zaujetím poslouchala a pak říkala, že tomu naprosto věří a že je super, když se podaří něco odblokovat v psychice a fyzické potíže pak ustoupí a že věří, že v budoucnu se medicína tímto směrem otočí. Večer jsem si uvědomila, že jsem u doktorky seděla vzpřímeně a koukala jsem na ní. Dřív jsem tam vždycky seděla shrbená jako stoletý stařec a koukala do stolu.
- Neodkládám už život, žiju teď. Neuvažuju už způsobem, že teď se musím sžírat strachem a nejistotou a nemůžu prožívat radost a být šťastná, že to až někdy, v budoucnu, možná, až jak mi to dopadne. Neříkám si už, teď na výlet nepojedeme, teď si ten film nepustím, to až jestli mi to dobře dopadne, teď bych si to stejně neužila.
- Víte Danielko, hodně věcí, které mi při terapii říkáte, není pro mě nic nového, už jsem je dříve někde četla, jenže vždycky to byly jen takové hezké věty na papíře, které se mi líbily, dávaly mi smysl, říkal jsem si, jo takhle to je, vždyť je to tak jednoduchý a jasný, ale nikdy jsem to nebyla schopná uvést do praxe. To až s vámi mi to v tý hlavě přecvakává a opravdu se to děje.
- Vnímám vliv terapie i v jiných oblastech. Dcerka ochutnala jídla, která dřív zarputile odmitala a manžel mi řekl, že jsem nějak omládla, že jsem jako holčička.
- A koupila jsem si kalhoty, já která v obchodech vždycky koukala jen po dětském.
- Děkuji, že mě uzdravujete, děkuju, že mě vyvádíte ze strachu a utrpení, děkuju, že jste mi vrátila do života pocit štěstí, děkuju, že jste mi vrátila do života radost.
- Neříkám, že už jsem úplně v pohodě a vysmátá, to ne. Ale velká změna je v tom, že teď, když přijdou špatné myšlenky, propady, smutek, obavy, tak už to nemá tu sílu. Když třeba přijdou špatné myšlenky, tak já je jen tam pozoruju, nechám plynout a za chvíli si uvědomím, že už tam nejsou, že už myslím na něco příjemného. Už se do toho negativního nezaplétám, nerochním se v tom, nepřiživuju to a ono to pak neroste.
- A ještě jeden postřeh. To uvědomění, že nic není špatně, je tak osvobozující. Najednou vlastně není čeho se bát, protože ať to dopadne jakkoli, je to v pořádku.
Tak prozatím vše  
------------------------------------------------------------------------------------------
Dobrý den,
posílám Vám poděkování a zpětnou vazbu z naší práce na společném setkání u Vás doma.
Už hned ten den jsem spala ve své posteli (resp. nespala jsem dva noci vůbec, ale prostě jsem s dětmi neležela u nich v posteli), každým dnem  bylo jejich uspávání, usínání a celonoční spaní lepší a lepší. Teď skoro po 14 dnech mohu říct, že jsme opět v normálu tj. děti se večer těší do postýlky, krásně se s nimi rozloučíme a pak v klidu usínají sami v pokoji. (Dcera, 4r. usíná ihned, syn 2r si ještě něco přes půl hodiny povídá a brumlá, ale to je u batolete normální, začíná víc mluvit a tak si jakoby povídá pro sebe, slyšíme to v chůvičce). Od dcery už přes týden neslyším žádné prosby, abych u nich seděla v pokoji, ležela, už vůbec nezmiňuje, že se něčeho bojí.

Dětem se krásně srovnal biorytmus,budí se teď v 7h, místo v 9 jako předtím, je na nich vidět, že jsou spokojenější, je tady víc smíchu a celkově klidu a pohody.

Já sama se cítím také mnohem lépe a to nejenom tím, že se v noci vyspím, ale i tím, že zmizel ten večerní stres s usínáním a spaním.

Všechno opravdu vycházelo ze mě, z mojí vůle a rozhodnutí, z mého přístupu.

Nebudu rozepisovat, co se dělo první dny při ukládání do postýlky a usínání, jen že to celé probíhalo v klidu, bez křiku, s objímáním a hlazením, s vyslyšením toho, co mi dcera říká, ale zároveň s mým pevným rozhodnutím.

Pomohla jste mi nahlas říct a pochopit, že vše vychází ze mě, že já musím něco udělat s mojím přístupem, protože obě moje děti jsou zdravé a v pořádku, ony se měnit nemusí.


Ještě jednou Vám moc děkuji za sebe i za muže,
Kateřina Svobodová
--------------------------------------------------------------------------------------------

ahoj čarodejnice,tak od konzultačky jsem už nezvracela. :-)
 
Blanka
---------------------------------------------------------------------------------------------
Danielo, chtěla jsem Vám jen říct, že jste mě nakopla jako už dlouho nikdo ne. Řídila jsem se Vašimi radami, sebrala všechnu odvahu a řekla dcerce, že ji nosit nebudu. Vzala to úplně v pohodě, sama říkala, že je to kvůli miminku, aby mělo prostor. Už je to pár dní a máme to tak "zajeté".
Díky moc!
Jana
---------------------------------------------------------------------------------------------
Milá Danielo,
slíbila jsem, že dám vědět jak to jde :-) 
Musím říci, že docela dobře. Kubík je ve školce naprosto v pohodě a těší se. Jonáš první den trochu pofňukával, druhý den méně, třetí zase kousek méně.... Pak přišel víkend tak jsem byla zvědavá co dnes a při oblékání už říkal, že se těší jak bude poznávat ptáčky (tento týden mají v tématu stěhování ptáků na zimu) ve školce při tátovým odchodu zase fňukl, ale zvládá to vážně v pohodě a myslím, že sám zjišťuji, že to beze mě taky zvládne a že je to ve školce fajn.. že to má vlastně taky své výhody Ze všeho nejvíc ale pomohlo, že jsem já sama v sobě cítila jistotu, že jsem pevně rozhodnutá. Že takto to je, a že je to tak správně. Jonáškovi jsem celou situaci předala jako jasnou a danou věc.
Na svém ženství stále dále pracuji. Hodně mě posunula včerejší zkušenost, kdy jsem doprovázela svojí sestru u porodu. Porod byl krásný, klidný a rychlý. A mě překvapilo jak bylo vše krásně ženské a přirozené. Byl to nádherný zážitek být u zrození dítěte. 
Když jsem za sestrou jela, byla jsem nervózní... jestlipak já, bojácná citlivka, najdu dostatek sebedůvěry a jistoty, abych sestru provedla klidným a vyrovnaným porodem... ? A ono to přišlo.. úplně samo 
Děkuji za tvoji inspiraci a těším se zase na další dávku :-)
S pozdravem
Iva
---------------------------------------------------------------------------------------------

Zdravím Vás paní Tlapáková, 

byla jsem u Vás někdy začátkem měsíce na konzultaci ohledně spánku syna Matěje, jestli si pamatujete. Chci Vám jen napsat, jak to u nás vypadá :) 

Spánek přes den se zlepšil o 100%, místo půl hodiny si spánek většinou protáhne na hodinku, někdy na dvě, už spal i dvě a čtvrt hodiny. Přes noc je to také lepší, máme noci lepší, kdy se vzbudí tak 3-4x, ale pořád jsou i noci stejné kdy se budí hodně. Ale pomaličku ta změna přichází a je to super :)  Zrovna teď mi spí už skoro hodinu a půl :))) 

Takže ještě jednou díky za všechno! 

S pozdravem, Martina Koláriková
---------------------------------------------------------------------------------------------

Vývoj událostí po dnešní konzultaci: Dutiny mě přestaly bolet i ten levý spánek avšak přesunulo se to do krku,bolest byla strašná,můj hlas byl hlubší a hlubší až jsem ho ztratila. Říkám si, že to je dobře, blíž k východu. Vykaslavala jsem bolestivě zelené cucky. Mohla jsem jen septat.Telo mi horelo 38.6 .Místo beznaděje jsem pocítila vděk. Konečně nemůžu říkat "zbytečnosti okolo " a říkám jen to důležité a na přímo. Manžel přivezl děti ze školky, Adam spící. Já si dala homeopatika na ztrátu hlasu. S probuzením Adama se mi vrátil i hlas. Jak symbolické.
Hrozně plakal,ale byl u mě v náručí. V duchu jsem si opakovala, že ho prijimam takového jaký je. Následné denní respektive večerní aktivity jsme zvládli bez řevu.
A na závěr? Hlas mám sice strašný, ale horečka opadla "sama od sebe". Ještě vysmrkavam a vykaslavam " cosi" ale psychicky se cítím v rovnováze.
Takže díky za to.
Jana 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Mám potřebu Vám poděkovat za to, jaká jste a jak mi pomáháte. Každý okamžik dne cítím, že je něco jinak. Mám pocit, jako bych ze sebe sejmula těžký balvany, který sem už nemohla utáhnout. Ještě toho táhnu dost, ale sem o dost lehčí. Díky moc! PS: Dnes jsem skákala se dvěma dětma na trampolíně! JÁ SE NA TRAMPOLÍNĚ BÁLA! 
Blanka
Tato klientka také popisuje obrovskou proměnu svojí starší holčičky, která se stala pohodovou a klidnou a také přestala kašlat...
-------------------------------------------------------------------------------------------- 
Mila Danielo,
chtela jsem Vam jeste jednou podekovat za vcerejsi konzultaci.
Pomohlo mi to ujasnit si, kde se nachazim. Doslo mi propojeni mezi mnou a detmi. Osvobozujici je uvedomeni, ze vse je spravne. Zazila jsem silne okamziky pri vizualizaci, ktere se pak projevily v realite jako ocistny a lecivy proces ditete. To me utvrdilo v tom, ze propojeni skutecne existuje. Dekuji a at se dari.
Vladka
---------------------------------------------------------------------------------------------
Milá Danielko, po konzultacích s Vámi mi přicházejí sny a sny přinášejí odpovědi, které můžu využít k pozitivním změnám. Nějakým způsobem mi to "uvolňuje duši". Díky moc :-) a těším se na další setkání.
Dita Kes
---------------------------------------------------------------------------------------------
Zatím jsem ještě vše plně neschroupala, ale opravdu se již staly změny k lepšímu. Synek "nejedlík" s chutí snědl večeři a byl celkově prima :) Těším se, co se změní zítra.
Uz jsem zkoušela pár očistných metod, ale vždy jsem měla problém s pokynem "prijmout". Teprve s Vaším přesným vedením vizualizace a dýcháním se mi to konečně povedlo :) ..jaká báječná úleva, už přijímám. Navíc mám od Vás i prima rady co dál. Jak jednoduché to může být a kdyby náhodou ne, tak se ještě ozvu.
Děkuji.
Lucka, 34 let
---------------------------------------------------------------------------------------------
Terapie s Vámi mi hned přinesla okamžitou úlevu. Cítila jsem, že všechno bude zase v pořádku a jednou svůj problém překonám. Mnohem více jsem se začala mít ráda, už se sebou tolik nebojuji a přestala jsem si vyčítat přejídání a spoustu jiných věcí. Naučila jsem se spoustu věcí přijímat, prožívat svoje emoce a tím se mi hned žije lépe. 
K.Š.
---------------------------------------------------------------------------------------------

Co mi setkání s tebou přineslo?
nový pohled na staré věci. líbilo se mi, že ses s tím nijak zvlášť nemazlila. byla jsem a stále jsem plná nejrůznějších strachů a tak mi tvoje cvičení "nejhoršího strachu" nebo jak tomu říkáš hodně pomohlo. přivedlo mě to až na hranu všech těch hrůz, kterých jsem se vždycky obávala a aspoň na chvíli se u tebe rozplynuly. sice jsem pak měla po zbytek dne "vypatláno", ale zároveň jsem sundala tak 20kg ze zad. a tento pocit už zůstal víceméně trvalý. taky už vím, že strachy, kterými "mohu projít" v podstatě vyřeším sama pomocí propouštění strachu. na ty fatální si zatím netroufám, ale začala jsem se více spoléhat na boha a jeho moudro a věřit tomu, že se všechno děje pro moje dobro a dobro mých blízkých. od té doby, co jsem navštívila tvoje terapie se snažím věci opravdu přijímat a nebojovat tolik, což by mě nikdy předtím snad ani nenapadlo. obecně je to o větším uvolnění, o větší důvěře, o lepším životním pocitu. líbí se mi na tobě tvůj nekonvenční pohled na svět, na věci, o kterých většina lidí vůbec nepochybuje ani je nezpochybňuje (a ty klidně ano a ještě to má hlavu i patu). takováto setkání jsou pro mě vždy velmi inspirující, i když doposud nevím, co si vlastně o některých věcech myslet...
Katka